Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми із Сантандера до Плімута з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Сантандер - Плімут на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з із Сантандера до Плімута!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Сантандер - Плімут.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Сантандер або Плімут на цій сторінці.

Пороми Сантандер - Плімут

  • Brittany Ferries
    1 поромів 1 щотижня із Сантандера до Плімута (20г 0хв)

Путівник по Сантандер

Історичне місто-порт Сантандер знаходиться на північному узбережжі Іспанії, це центр автономного співтовариства Кантабрія. Місто було побудоване навколо порту в центрі міста і було у використанні ще до окупації Римською імперією. Порт пропонує добрі умови для пасажирів і доступ до великої дорожньої мережі та громадського транспорту.

Путівник по Плімут

Плімут - це місто на південному узбережжі Девона в Англії, з історією, яка почалася ще в бронзовому столітті, є домом для найбільшої військово-морської бази в Західній Європі, історично британські ВМС відпливали з Плімута, щоб перемогти іспанську армаду. Порт Плімут повністю обладнаний всім необхідним для пасажирів і має швидкий доступ без пересадок з Лондона.

Знайдіть альтернативу для переправи Сантандер - Плімут